Read

IPJOT 28 augustus 2021

Beste verantwoordelijken,

Op 28 augustus gaat voor onze Oost-Vlaamse selectieleden het IPJOT (Inter Provinciaal Ontmoetingstornooi) door.

Hierbij vind je de namen van de geselecteerde spelers.
Gelieve er rekening mee te houden dat deze spelers verplicht aanwezig zijn op deze activiteit.
Wie reserve is kan nog opgeroepen worden tot de dag voor de activiteit.

Let wel: op 27 augustus is er om 18:00 een oefenwedstrijd voor J08 + reserves die meegaan naar het IPJOT.
Gelieve dan ook vrij te geven aan jullie spelers.

Hier onder de lijst.

Sportieve groet

Marc Biebauw

Je vind eveneens in bijlage het schema van het tornooi.

J08 Niels Coppieters Club: O-1921 Caruur Volley Gent
J08 Kyan De Rechter Club: O-1921 Caruur Volley Gent
J08 Lander Servaes Club: O-1921 Caruur Volley Gent
J08 Flor Deleu Club: O-0666 BMV Beveren Melsele Volleybal
J08 Akos Paridaens Club: O-2109 Dakwerken De Vos Denderhoutem
J08 Raoul Sophie Club: O-2109 Dakwerken De Vos Denderhoutem
J08 Yorre Vercauteren Club: O-0787 JTV Dero Zele - Berlare
J08 Joppe Welvaert Club: O-1605 VC Aalter
J08 Kasper Van de Vijver Club: O-1921 Caruur Volley Gent
J08 Daan Lievens (RESERVE 1) Club: O-0773 Griffoenen Steenhuize
J08 Vincent Van Gestel (RESERVE 2) Club: O-0666 BMV Beveren Melsele Volleybal
J09 Jannes Strobbe Club: O-0787 JTV Dero Zele - Berlare
J09 Finn Meulenijzer Club: O-0773 Griffoenen Steenhuize
J09 Rune Sacré Club: O-0787 JTV Dero Zele - Berlare
J09 Andreas Callens Club: O-0773 Griffoenen Steenhuize
J09 Miel Verdonck Club: O-1921 Caruur Volley Gent
J09 Bence Paridaens Club: O-2109 Dakwerken De Vos Denderhoutem
J09 Bo Gillis Club: O-0666 BMV Beveren Melsele Volleybal
J09 Michiel Ollevier Club: O-0787 JTV Dero Zele - Berlare
J09 Wiebe Ingels (RESERVE) Club: O-0519 Sferos VBK Deinze
M08 Hanne Borreman Club: O-0725 VC Hebo Borsbeke-Herzele
M08 Bjarte Coene Club: O-0236 VDK Bank Gent Damesvolley
M08 Fran De Backer Club: O-2109 Dakwerken De Vos Denderhoutem
M08 Yentle De Pau Club: O-0738 Vamos Stekene - Sint-Gillis-Waas
M08 Amelie Nali De Schepper Club: O-1112 VC Lochristi-Wachtebeke
M08 Caroline Defoort Club: O-1464 VC Kalken
M08 Iza Timmermans Club: O-2109 Dakwerken De Vos Denderhoutem
M08 Kiani Van Geert Club: O-1113 VC Delhaize Lede
M08 Lore Vanden Herreweghe Club: O-0236 VDK Bank Gent Damesvolley
M08 Simone Vervloet Club: O-0809 Asterix AVO Beveren
M08 Finne Duprez(RESERVE) Club: O-1539 Avanti Aalter
M08 Jitte Van Wesemael (RESERVE) Club: O-1113 VC Delhaize Lede
M08 Fee Walraed (RESERVE) Club: O-0725 VC Hebo Borsbeke-Herzele
M09 De Ryck Fee Club: O-1283 Volley Team Temse
M09 Maenhout Pauline Club: O-1539 Avanti Aalter
M09 Anna Vermeulen Club: O-1539 Avanti Aalter
M09 Ana Vandenspiegel Club: O-0236 VDK Bank Gent Damesvolley
M09 Charlotte Windmolers Club: O-0809 Asterix AVO Beveren
M09 Flore Boutten Club: O-0236 VDK Bank Gent Damesvolley
M09 Collaert Lena (RESERVE) Club: O-0787 JTV Dero Zele - Berlare
M09 Alice Everaert (RESERVE) Club: O-1654 Dames VC Eksaarde

çeşme escort bayan buca escort escort buca escort buca denizli eskort manavgat escort antalya eskort escort lara antalya eskort ankara eskort ankara eskort eryaman eskort